Hasret Güzellik Merkezi

  • 0505 073 21 21
  • 0533 699 02 55
  • info@hasretguzellik.com

Hakkımızda

Hasret Güzellik Merkezi'ni yakından tanıyın

Hasret Güzellik Merkezi

Hakkında

Deneyimli ve Uzman Kadrosu ile Hasret Güzellik ve Estetik Merkezi'nin temel aldığı ilke "Mükemmelliğe ulaşma çabasıdır."
Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan Hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profosyonel uygulayıcıları kullanılan ürün ve ekipmanlarındaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile merkemize bir kahve içmeye bekliyoruz.

Misyonumuz
Hasret Güzellik & Estetik Merkezi olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir. Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise franchise sistemi ile Hasret Güzellik Merkezi markamızı tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda franchise’larımıza gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır.

Vizyonumuz
Vizyonumuz; güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Türkiye ve Avrupa öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Hasret Güzellik Merkezi'ni dünya markası yapmaktır.