Hasret KIZILKAYA

Ana Sayfa > Team > Hasret KIZILKAYA

Hasret KIZILKAYA

Ünvanı :

Uzman Estetisyen

İkamet :

Diyarbakır

Uzmanlık

Güzellik Uzmanı

Görev Yeri :

Hasret Güzellik ve Estetik Merkezi

Tecrübe :

17 yıl

İletişim Bilgileri

Telefon :

0(533) 699 0255 - 0(412) 228 3939 - 0(412) 223 5566

Email :

info@hasretguzellik.com

Web :

www.hasretguzellik.com

Sosyal Medya

Hasret Güzellik ve Estetik

Çalışma Saatlerimiz

Paz - Cum

Cumartesi

Pazar

09:00 - 18:30

09:00 - 19:00

Kapalı

17 Yıllık Başarımızın En Büyük Sırrı İşimize Olan Aşkımız

Hasret Güzellik ve Estetik Merkezi olarak yılların vermiş olduğu tecrübemiz, son teknolojik cihazlarımız en profesyonel uzman estetisyen kadromuz ile 2005 yılından beri Diyarbakır’da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Temel ilkemiz en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmak. Bu sebeple kalitesini her alanda ortaya koymuş dünyaca ünlü firmaların en yeni ve en değerli ürünlerini kullanıyor ve bu alandaki tüm yenilikleri aynı kaliteyle danışanlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeyen hizmet anlayışımız, alanında uzman kadromuz, sıcak ve sevgi dolu ortamımız ve en önemlisi bütçenize uygun fiyat skalamızla kendinizi bizimleyken her zaman özel hissedeceksiniz.

Sizler bize sevdiklerinizin hayatların emanet ediyorsunuz bizlerde almış olduğumuz bu sorumluluğun bilinci ile görevimizi layıkı ile yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Bizleri bugüne getiren işimize olan aşkımızın yanı sıra siz değerli danışanlarımızın ilgi, alaka ve memnuniyetleri.  Sizlerle beraber daima ileriye gideceğimize olan inancımız sonsuz.