Hasret Güzellik Merkezi

  • 0505 073 21 21
  • 0533 699 02 55
  • info@hasretguzellik.com

Tırnak Süsleme

Alexandrite

Tırnak Süsleme

Tırnak bakımına özen gösteren bayanlar her ne kadar tırnaklarıyla ilgilenmekten keyif alsalar da, ojelerini sürmek, taşanları temizlemek, kurutmak derken basit bir işlemin özel vakit ayrılması gereken bir operasyona dönüşmesi can sıkıcı olabiliyor. Kadın bakımına yönelik ürünler geliştiren firmaların da gözünden kaçmayan bu durum Nirvana Güzellik Salonu'nun geliştirilmesine ön ayak oluyor.

Her kıyafetine göre farklı oje sürenlere hayran kalıyordum. Nail Nirvana Güzellik Salonu'nun Sitesini görünce, bu site sayesinde kolayca ve saniyede oje sürebileceğimi fark ettim. Artık renk renk eteklerime renk renk ojeli ellerim ayrı bir hava katıyor. İş arkadaşlarım çok bakımlı göründüğümü de söylüyorlar."

Yüzük parmağımdaki çizgileri yapmak çiçeklerden bile kolay! Tek yapmanız gereken ojenin kendi fırçasıyla farklı boylarda çizgiler çekmemiz. Tek kat da yapabiliriz, iki farklı renk kullanarak iki kat üst üste de yapabilirsiniz. Hem çok kolay hem de çok beğenilen Tasarım.Umarım siz de çiçekleri, çizgileri ve kullanacağımız renkleri beğenmişsinizdir.

En yaratıcı tırnak süslemelerinden biri de Converse tırnak süslemesi. Tırnaklarımızı Converse modeliyle süsleme işlemine 2 kat siyah oje sürerek başlıyoruz. Sonrasında yine parlak beyaz oje ile tınaklarımızın ucuna beyaz bir çizgi çekiyoruz. Bu çizgi Converse ayakkabının ön tarafını oluşturacak.

Ayakkabı modelinin görünümünü tamamladıktan sonra detaylara geçiyoruz. İnce bir çubuk yardımıyla (toplu iğne olabilir) gümüş renkli ojemiz ile her tırnağımıza altışar adet nokta yapacağız. 3 nokta tırnağımızın sağına, 3 nokta da sol tarafa koyarak tırnak süsleme işlemine devam ediyoruz.Gümüş noktalarımızı beyaz oje ile birleştirip ayakkabı bağcıklarını çiziyoruz. Hazırladığımız gri noktaların ortalarına siyah noktalar koyup son olarak tırnağımızın ucuna siyah bir kıvrım atın.Trnak süsümüzün ışıldaması için parlatıcı ile üzerinden geçin. Tüm bu işlemlerin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizleri Şımartmak Bizim İşimiz. :)

Paylaş

Soru Gönder